Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

Sıkça Sorulan Sorular

Hotelimizde her aileye ya da bireye uygun olarak çeşitli oda tipleri yer almaktadır. Aile olarak konaklayan müşterilerimiz için aile odalarımız, tek kişilik odalarımız ve çift olarak gelen misafirlerimiz için çift kişilik odalarımız bulunmaktadır. Tüm odalarımızda Wi-Fi imkanı, klima ve LED TV bulunmaktadır. Tek başınıza ya da aile olarak tüm otel çalışanları olarak sizleri memnun edebilmek için elimizden gelen tüm çabayı sarf etmekteyiz.

Hotelimizde konaklama ücretleri kalacağınız odaya ve kişi sayısına bağlı olarak belirlenmektedir. Hotelimizde konaklama yapan tüm müşterilerimize kahvaltı dahil olarak fiyat teklifi sunulmaktadır. Üstelik kahvaltı menüsünün içerisindekiler otelimizin bahçesinde organik olarak yetiştirdiğimiz ürünlerden oluşmaktadır.

Hotelimiz Eceabat şehir merkezinde yer almaktadır. Ulaşımı oldukça rahat olan otelimize feribotla ulaşım sağlayanlar için feribotla otelimiz arasında 500 metre mesafe bulunmaktadır. Uçakla gelecek misafirlerimiz için de özel transfer hizmetlerimiz bulunmaktadır. Eceabat Başarır Hotel’de daha önce yaşamadığınız tatil keyfini yaşayacaksınız.

Yılın 4 mevsimi hizmet alabileceğiniz hotelimize https://eceabatbasarirhotel.com/iletisim sayfasından ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ya da erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim numaralarından otelimize ulaşabilirsiniz.

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

Abone Ol Ve Özel İndirim Kazan!

Bir Şeyi Kaçırmak İstemiyor musunuz? Hemen Abone Ol, Özel İndirim ve Aylık Bülteni Al.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov