Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

Günübirlik Çanakkale Şehitlik Turu

Günübirlik Çanakkale Şehitlik Turu

Günübirlik Çanakkale Şehitlik Turu

Günübirlik Çanakkale şehitlik turu hizmetleri arasında konaklama, rehberlik, müze ziyaretleri gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Opsiyonel olan bazı özellikler tercihe göre değişebilmektedir. Konaklamalı turu tercih etmeyenler için günübirlik ziyaretler de mümkündür.

Genel olarak İstanbul kalkışlı olan otobüsler aracılığı ile geceden yola çıkılarak sabah varılan Çanakkale’de tur rotasında belirlenen alanlarda geziler başlar. Belirlenen saate kadar rehber eşliğinde turunuz gerçekleştirilir. Gezilecek alanlara gelindiğinde rehberiniz size bulunulan alanın tarihini en iyi şekilde anlatacaktır. Şehitlikler dışında ziyaret edilen müzelere giriş ücretleri tur tercihinize göre size ait olabileceği gibi tur hizmetleri arasında da olabilmektedir.

Her bir ziyaret alanına gelindiğinde size verilen serbest zamanda alanı gezebilir, fotoğraflar çekebilirsiniz. Akşam saatlerinde dönüş zamanı geldiğinde yine araçlara binilerek hareket edilen noktaya doğru geri dönüş başlar.

Günübirlik Çanakkale Şehitlik Turu Konaklamalı

 

Günübirlik Çanakkale şehitlik turu günübirlik olabildiği gibi konaklamalı olarak da gerçekleştirilebilmektedir. Çanakkale şehitlik turu hizmetleri arasında bulunan konaklama imkanı ile daha enerjik ve verimli bir tura hazır olursunuz. Oldukça fazla gezilecek alana sahip olan bu turlarda yalnızca şehitlik ziyaretleri bulunmamaktadır. Çanakkale şehitlik turunda şehitlikler dışında kale ve müze ziyaretleri de yapılmaktadır.

Akşam saatlerine kadar yapılan gezide yol yorgunluğu ile gezintinin keyfini çıkaramayacağını düşünenler için şehitliklere, gezilecek alanlara yakın olan ve Eceabat merkezde bulunan Eceabat Başarır Hotel’de dinlenme imkanı bulabilirsiniz. Otelimizde sizleri misafir etmekten onur duyarız.

Misafirlerimiz için çift kişilik ve tek kişilik odalarımız bulunduğu gibi aile odalarımız da bulunmaktadır. Sizler için her ayrıntıyı düşündüğümüz odalarımızda Wi-Fi imkanı, LCD tv, dijital klima, saç kurutması makinesi ve tek kullanımlık terliklerinize kadar birçok hizmet bulunmaktadır.

Günübirlik Çanakkale şehitlik turunda gezilecek alanlar oldukça fazla olduğundan konaklamalı turlar sıklıkla tercih edilmektedir. Dinlenmiş olarak katılacağınız turlardan sabah saatlerinde olanı tercih edebileceğiniz gibi öğleden sonra başlayan turlara da katılabilirsiniz.

Tur öncesi otelimizde dinlenirken bahçe manzaralı ya da deniz manzaralı odalardan birini tercih edebilir, doğanın ve konforun tadını çıkarabilirsiniz.

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

Abone Ol Ve Özel İndirim Kazan!

Bir Şeyi Kaçırmak İstemiyor musunuz? Hemen Abone Ol, Özel İndirim ve Aylık Bülteni Al.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov