Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

En İyi Çanakkale Şehitlik Turu

En İyi Çanakkale Şehitlik Turu

En İyi Çanakkale Şehitlik Turu

Bu vatan uğruna canlarını feda etmiş askerlerimizin şehitliğinin bulunduğu Çanakkale’de anıt ve müzeler başta olmak üzere ziyaret edilecek birçok alan bulunmaktadır. Çanakkale şehitlik turları birçok farklı seçeneğe sahip olmakla birlikte konaklamalı ve günübirlik olarak da kişiye özel imkanlar sunmaktadır.

En iyi Çanakkale şehitlik turu şeklinde yapılan aramalarda çıkan tur firmaları arasından kriterlerinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Konaklamalı ya da günübirlik olarak tercih edebileceğiniz tur seçenekleri arasında yemekli ya da yemeksiz olarak da seçenekler bulunmaktadır. Sabah saatlerinde başlayan turlara yemek dahil olmakla birlikte daha fazla alan gezme fırsatı da yakalanmaktadır.

Öğleden sonra yapılan turlarda ise gezilecek daha az alan bulunmakla birlikte yemek seçeneği bulunmamaktadır. Eğer tüm gün gezebilecek kadar kendinizi dinç hissetmiyorsanız öğleden sonra başlayan turlara katılmanız yerinde bir karar olacaktır. Farklı tur seçenekleri ile öğleden sonra başlayan iki farklı tur seçerek daha fazla alan gezebilirsiniz.

Turlarda gezilen yerler arasında şehitlikler dışında kaleler, savaş alanları, siperler ve tüneller de bulunmaktadır. Hatta seçtiğiniz tura dahil olan hizmetler arasında müze giriş ücretleri olanı da bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Atatürk’ün karargah evi olarak 1 hafta kadar kullandığı evin müze halini de gezebilirsiniz.

En İyi Çanakkale Şehitlik Turu Her şey Dahil

 

Bir tur için acente aramaya başladığınızda her şey dahil paketlerin daha avantajlı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bu tamamen sizin tercihlerinize bağlıdır. Konaklamalı ve yemekli bir tur tercih ederseniz her şey dahil paketler sizin için uygun hale gelecektir. Bunun dışında yarım günlük programlara katıldığınızda da istediğiniz yerleri görebiliyorsanız her şey dahil turlar sizin için uygun paket tercihi değildir.

Birçok tur firmasının sunmuş olduğu tur imkanları ile tercihlerinize göre seçim yapabiliyorsunuz. Günü birlik turlarda yorulmak istemeyenler için konaklamalı tur imkanları da sunulan seçenekler arasında yer almaktadır. İsterseniz tura dahil olan otellerde kalabilir, isterseniz uygun fiyat seçenekleri ile kendi belirlediğiniz otelde kalabilirsiniz.

Konaklamalı turları tercih edenler için gezi alanlarına oldukça yakın olan ve Eceabat merkezde bulunan Eceabat Başarır Hotel’imizi tercih edebilirsiniz. Çift kişilik, tek kişilik ve aile olarak konaklama imkanı bulabileceğiniz otelimizde bahçe ve deniz manzaraları eşliğinde dinlenebilirsiniz.

Yazın ya da kışın rahatlıkla kalabileceğiniz otelimizin odalarında dijital klimalarımız bulunmaktadır. Her mevsim rahat edebileceğiniz ve huzur içinde dinlenebileceğiniz otelimizde kaldıktan sonra kendinizi daha dinç hissedeceksiniz.

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

Abone Ol Ve Özel İndirim Kazan!

Bir Şeyi Kaçırmak İstemiyor musunuz? Hemen Abone Ol, Özel İndirim ve Aylık Bülteni Al.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov