Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

Çanakkale Şehitlik Turu Konaklamalı

Çanakkale Şehitlik Turu Konaklamalı

Çanakkale Şehitlik Turu Konaklamalı

Vatan için canlarını hiçe sayan askerlerimizin bulunduğu şehitlikleri ziyaret etmek için Çanakkale şehitlik turları gerçekleştirilmektedir. Turlar için farklı seçenekler de mevcuttur. Günübirlik tur seçeneği bulunduğu gibi Çanakkale şehitlik turu konaklamalı seçenekleri de mevcuttur. Sıklıkla tercih edilen günübirlik turlar yerini daha rahat bir gezi imkanı sunan konaklamalı turlara bırakmaya başlamıştır.

Anlaştığınız tur firmasına bağlı olarak konaklamalı bir turda alacağınız hizmetler arasında; lüks araçlarla ulaşım imkanı, ücretsiz feribot geçişi, ücretsiz müze girişleri, öğle yemeği, konaklama hizmeti ve rehberlik hizmetleri yer almaktadır.

Konaklama yapacağınız otelin gezi alanlarına ve merkeze yakın olması büyük bir avantajdır. Eceabat ilçesinin merkezinde bulunan Eceabat Başarır Hotel’de konaklama yaptığınızda ertesi gün tura daha dinamik şekilde katılabilirsiniz.  

Otel seçimlerinde; otelin ulaşımı önemli olduğu kadar odaların büyüklüğü ve rahatlığı, oda içi özellikleri ve hatta manzarası bile önemlidir. Otelinizi seçerken bu özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca oda dışında verdiği hizmetleri de gözden geçirmenizde fayda var.

Otellerde genellikle tek ve çift kişilik oda hizmetleri bulunmaktadır. Eceabat Başarır Otel’de ise aile odaları bulunmaktadır. Özellikle çocuklu aileler için özel ranzalı yatak hizmeti çoğu otelde bulunmayan hizmetler arasındadır.  

Ayrıca Eceabat Başarır Otel’de 4 mevsim aynı kalitede hizmet alabilirsiniz. Çanakkale şehitlik turu dışında da ailenizle birlikte Eceabat Başarır Hotel’i ziyaret ederek keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Huzurlu ve mutlu zamanlar geçireceğiniz otelde her aileye ve her bütçeye uygun konaklama imkanları bulunmaktadır.

Çanakkale Şehitlik Turu Konaklamalı Fiyatları

 

Çanakkale şehitlik turu konaklamalı fiyatları için net bir şey söylenemez. Fiyatlar; acenteye, hizmetlere, konaklamanın gerçekleşeceği otele göre değişiklik gösterebilmektedir.

Tur fiyatları içerisine feribot geçiş ücretleri dahil edilmektedir. Ancak müze giriş ücretleri her firmada fiyata dahil edilmez. Müzeleri gezerken bu ücreti kişiler kendileri öderler. Rehberlik hizmeti de ücrete dahil olan hizmetler arasındadır. Bir tur içerisinde rehberin bulunması gördüğünüz alanı daha iyi tanımanıza olanak tanır.

Bir tarihi alanı gezerken tur rehberiniz size o alanla ilgili tarihi bilgiyi anlatıyor olacaktır. Dolayısı ile tur içerisinde bir rehbere sahip olmanız büyük bir avantajdır. Bulunduğunuz alanın tarihini biliyor olsanız bile bir de tur rehberinizden dinlemenizi tavsiye ederiz. Rehberiniz anlatırken o anları gözünüzde canlandırabileceksiniz.

Konaklamalı olarak gerçekleştireceğiniz turlarda yol yorgunluğunu otelde atacağınız için tura çıktığınız gün kendinizi daha zinde hissedersiniz. Bu durum gezip gördüğünüz yerleri daha iyi anlamanıza neden olacaktır.

Konaklamalı tur tercihinizi yaparken kalacağınız otelin özelliklerini incelemenizde fayda var. Rahat ve huzur dolu bir şekilde dinlenmek isterseniz Eceabat Başarır Hotel olarak sizleri otelimizde ağırlamaktan keyif duyarız. Kişiye özel oda seçenekleri ile ister tek başınıza ister ailece konaklama yapabileceğiniz otelimizde oda içi ve oda dışı tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

Abone Ol Ve Özel İndirim Kazan!

Bir Şeyi Kaçırmak İstemiyor musunuz? Hemen Abone Ol, Özel İndirim ve Aylık Bülteni Al.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov