Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

Çanakkale Şehitlik Tur Rehberi

Çanakkale Şehitlik Tur Rehberi

Çanakkale Şehitlik Tur Rehberi

Çanakkale’nin tarihi dokularını ziyaret etmeyi ve şehitlikleri gezmeyi isteyen binlerce kişi turlar aracılığı ile Çanakkale ziyaretlerini gerçekleştirmektedir. Çanakkale turları ile birlikte tur rehberleri de bulunmaktadır. Bir rehber eşliğinde Çanakkale’yi ziyaret ediyorsanız çok şanslısınız demektir. Tüm yapıları ezbere bilen tur rehberleri bulunduğunuz her alanda sizleri bilgilendireceklerdir.

Çanakkale şehitlik tur rehberi eşliğinde tarihi alanları gezerken tarihi anlara şahitlik ediyormuş gibi hissedebilirsiniz. Çanakkale’nin tarihi bakımdan oldukça önemli bir yere sahip olması anlatılacak çok fazla tarihi bilgi olduğu anlamına gelmektedir. Bununla birlikte özellikle meçhul asker hikayesini bir de tur rehberinizden dinlemelisiniz. Hikayeyi rehberinizden dinlediğinizde gözyaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz. Rehberler gezi alanlarındaki yaşanmış tüm olaylara hakim oldukları için bulunduğunuz yere dair bilgileri sizlere iletecektir.

Çanakkale Şehitlik Tur Rehberi Bul

 

Çanakkale şehitliklerini ziyaret etmek için bir rehbere ihtiyacınız yoktur. Ancak bulunduğunuz alandaki tarihi olayları öğrenmek için tur rehberine ihtiyaç duyarsınız. Ayrıntılı şekilde ve güçlü anlatım yetenekleri ile tur rehberleri tüm günün planına uyarak şehitlikler ve gezi alanlarında size eşlik ederek tarihi bilgileri paylaşmaktadırlar.

Aramalarda Çanakkale şehitlik tur rehberi bul şeklinde değil de Çanakkale şehitlik turu şeklinde arama gerçekleştirirseniz katılacağınız turlarda rehber bilgisini de sorgulayabilirsiniz. Bu şekilde uygun fiyatlarla bir rehber eşliğinde Çanakkale turu gerçekleştirebilirsiniz.

Çanakkale’de yaklaşık 30 adet şehitlik bulunmaktadır. Bunların hepsini aynı gün içerisinde gezmek mümkün değildir. Rehberinizin ya da turunuzun belirlediği güzergahlarda bulunan şehitlik, müze ve tarihi alanlar gezilerek günübirlik turlar tamamlanmaktadır. Ancak Çanakkale şehitliğinden müzelerine kadar tüm alanları gezmek isteyenlerin konaklamalı olarak tur tercihi yapmaları gerekmektedir.

Konaklamalı tur tercihi yapmanız halinde geldiğiniz gün turunuzun planladığı şekilde gezi gerçekleştirilir. Akşam konaklama yapacağınız otelde dinlenirsiniz ve sabah tekrar kaldığınız yerden planlandığı gibi tur güzergahınıza devam edersiniz.

Gezilerde konaklama yapıldığında genellikle gezi alanlarına yakın oteller tercih edilmektedir. Birçok şehitlik, anıt ve gezi alanına yakınlığı ile bilinen, Eceabat merkezde yer alan Eceabat Başarır Hotel bunun için uygun bir tercihtir. Burada kalacağınız süre boyunca huzurlu bir şekilde dinlenebileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

Abone Ol Ve Özel İndirim Kazan!

Bir Şeyi Kaçırmak İstemiyor musunuz? Hemen Abone Ol, Özel İndirim ve Aylık Bülteni Al.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov