Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

Çanakkale Şehitlik Konaklama

Çanakkale Şehitlik Konaklama

Çanakkale Şehitlik Konaklama

Çanakkale tarihimizin en önemli olaylarından birine tanıklık etmiş her karış toprağında askerlerimizin büyük mücadelesini hatırlayacağımız nadide şehirlerimizden bir tanesidir. Dolayısı ile ziyaretçisi de oldukça fazladır. Çanakkale Şehitlik turu adı altında gerçekleştirilen gezilerde günübirlik ziyaretler mümkün olduğu gibi konaklamalı şekilde gerçekleştirilen ziyaretler de mümkündür.

Günübirlik ziyaretlerde özellikle uzak illerden gelen ziyaretçilerin yorgun olması ve gezilecek alanların çok fazla olması nedeniyle isteyenler için konaklamalı turlar da gerçekleştirilmektedir. Bu turlarda katılımın fazla olmasını sağlamak amacıyla genellikle cuma akşamı yola çıkılmaktadır. Sabah Çanakkale’ye varıldığında gezilebilecek alanlar gezilir ve akşam konaklama için uygun oteller seçilir.

Konaklamanın ardından ertesi gün gezi kaldığı yerden devam etmektedir. Savaş alanları ve şehitliklere yakınlığı nedeniyle konaklama Eceabat ilçesinde tercih edilmektedir. Özellikle Eceabat merkezde yer alan ve feribota 500 metre mesafede bulunan Eceabat Başarır Otel, Çanakkale Şehitlik ziyaretçilerini 4 mevsim ağırlamaktadır. Her mevsimin ayrı güzelliğini yaşayabileceğiniz Eceabat Başarır Otel’de misafir memnuniyeti önceliklidir.

Genellikle bahar ve yaz aylarında ziyaretçilerin akınına uğrayan Çanakkale Şehitliği ziyaretlerinde konaklama yapmanız halinde daha dinç bir şekilde gezinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda bir günde gezebileceğinizden çok daha fazlasını görebilirsiniz.

Çanakkale Şehitlik Turu Konaklamalı

 

Çanakkale Şehitlik turları genel olarak Şehitlikler, müzeler, Kaleler ve anıtları ziyaretten oluşmaktadır. Ancak bunun dışında Çanakkale’nin tarihi birçok yeri daha vardır. Özellikle türkülere konu olan aynalı çarşısı görülmeye değerdir. Günübirlik turlarda Çanakkale’nin tüm tarihi alanları gezilemediğinden Çanakkale Şehitlik turu konaklamalı tercihlerinde artış yaşanmaktadır.

Bu durumda konaklamanın yapılacağı otel tercihi önemli bir yer tutmaktadır. Çünkü iyi bir dinlence sağlamakla birlikte gerekli özen ve konforun da ziyaretçilere sağlandığı bir otel tercihi yapılmalıdır. Şehitliklere olan yakınlığı ile bilinen ve merkezde bulunan Eceabat Başarır Otel misafirlerini her konuda memnun ederek güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Ayrıca sabah kahvaltılarında bahçede özel olarak yetiştirilen organik ürünlerle zengin bir kahvaltı imkanı da sunar. Misafir memnuniyetini öncelik edinmiş Eceabat Başarır Hotel’de siz değerli misafirlerin memnuniyeti için her şey düşünülmüştür. Odalarınızda bulunan kişiye özel ihtiyaçların karşılandığı muhteşem bir konaklama sizleri bekliyor.

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

 

Abone Ol Ve Özel İndirim Kazan!

Bir Şeyi Kaçırmak İstemiyor musunuz? Hemen Abone Ol, Özel İndirim ve Aylık Bülteni Al.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov