Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

Çanakkale Şehitlik Etkinlik

Çanakkale Şehitlik Etkinlik

Çanakkale Şehitlik Etkinlik

Çanakkale’de her yıl düzenlenen çeşitli etkinlikler ve anma törenleri bulunmaktadır. Özellikle 18 Mart’ta; 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Programı ve Çanakkale Deniz Zaferi Töreni düzenlenmektedir. Bunun dışında yürüyüş, bisiklet turu, sempozyum, spor haftası etkinliği ve konser etkinlikleri gibi birçok faaliyet yer almaktadır. Bu etkinlikler yılın hemen hemen her ayı gerçekleşmektedir.

Her ay farklı bir etkinlik programı oluşturulmaktadır. Tüm Çanakkale halkının davetli olduğu bu etkinlikler ücretsiz olup Çanakkale Zaferi’ni kutlama ve şehitlerimizi anma amacıyla düzenlenmektedir.

Belirli zamanlarda düzenlenen bu etkinliklere katılmak için etkinlik zamanı düzenlenen turlara katılmanız gerekmektedir. Belirli günler arasında gerçekleşen etkinliklerin tadını doyasıya çıkarmak için konaklamalı olarak Çanakkale’de vakit geçirebilirsiniz. Hem ailenizle birlikte tatil yapabilir, hem de etkinliklerini tadını çıkarabilirsiniz.

Eceabat merkezde bulunan Başarır Otel’den etkinlik alanlarına ulaşım oldukça kolaydır. Böylece gün içinde etkinliklerde vakit geçirirken gün sonunda yorgunluğunuzu deniz ya da bahçe manzaralı odanızda atabilirsiniz. Konforunuz için her şeyin düşünüldüğü Başarır Otel’de huzurlu ve konforlu bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çanakkale Şehitleri Anma Etkinlikleri

 

Her yıl düzenlenen Çanakkale şehitleri anma etkinlikleri 18 Mart tarihinde gerçekleşmektedir. Tüm ülkede kutlanan Çanakkale Zaferi, Çanakkale’de büyük bir coşku ve törenlerle kutlanmaktadır. Bu etkinlikler tüm Çanakkale halkına ücretsiz olup dışarıdan gelen misafirlere de açık bir organizasyondur.

Etkinliklere katılmak isteyenler etkinliklerin olduğu gün yapılan turlara katılabildiği gibi kendi araçları ile de Çanakkale ziyareti gerçekleştirebilirler. Törenlerin, etkinliklerin ve konserlerin düzenlendiği bu haftalarda Çanakkale’yi ziyaret etmek isteyenler Eceabat merkezde yer alan ve şehitlik, kale ve gezi alanları gibi birçok yere yakın otelleri tercih edebilirler.

Eceabat merkezde yer alan oteller arasında olan Başarır Hotel’de ailenizle birlikte güvenle kalabilirsiniz. Üstelik huzur ve konforun bir arada bulunduğu Başarır Hotel’de fiyatlara kahvaltı dahildir. Ayrıca fiyatlar odaya göre ve kişi sayısına göre de değişiklik gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra kahvaltı organik olarak otelin bahçesinden toplanan ürünlerle hazırlanmaktadır. Dinç olarak uyandığınız güne sıkı bir kahvaltıyla başlamanız tüm günün güzel ve keyifli geçmesini sağlayacaktır.

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

Abone Ol Ve Özel İndirim Kazan!

Bir Şeyi Kaçırmak İstemiyor musunuz? Hemen Abone Ol, Özel İndirim ve Aylık Bülteni Al.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov