Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

Çanakkale Günü Birlik Turlar

Çanakkale Günü Birlik Turlar

Çanakkale Günü Birlik Turlar

Günübirlik Çanakkale turlarında en fazla tercih edilen turlar arasında şehitlik turu yer almaktadır. Özellikle tur içerisinde yer alan rehber hizmeti ile Çanakkale Destanı’nın yazıldığı bu tarihi bölgede bastığınız toprağın altında yatan binlerce şehidimizin hüzünlü ancak Destan olan hikayesini dinleyebilir. Adeta o anlara tanıklık edebilirsiniz.

Günü birlik turlar genellikle Gelibolu Yarımadasında tarihi alanların gezilmesi ile başlar. Gün içinde gezilecek alanlar tur rehberiniz tarafından sizlere bildirilir. Bu tarihi alanlardan bazıları şunlardır; Kilitbahir Kalesi, Seyit Onbaşı Anıtı, Kanlısırt Tünel Savaşları Bölgesi, Şahindere Sargı Yeri Şehitliği, Şehitler Abidesi, , Anzak Koyu, Mehmetçiğe Saygı Anıtı, 26. Alay Şehitliği, 57. Piyade Alayı Şehitliği ve Conkbayırı.

Günü birlik turlarda çıkılan gece yolculuğu sonunda sabah Çanakkale’ye varılır ve geziye başlanır. Mola yerleri ve gezilecek alanlar bir hayli fazla olduğundan günü birlik turlar, konaklamalı turlara göre biraz daha yorucu olmaktadır.

Günü Birlik Tur Fiyatları

Günü birlik tur fiyatları sabit bir değere sahip değildir. Verilen tur hizmetinin özelliklerine göre değişebilmektedir. İçerisine öğle yemeği, feribot geçiş ücreti, tur rehberi ve müze giriş ücretlerinin dahil olması fiyatın yükselmesine neden olmaktadır.

Çanakkale günü birlik tur fiyatları İstanbul kalkışlı düşünürsek genel olarak kişi başı 150 TL ile yaklaşık 500 TL arasında değişebilmektedir. Alacağınız hizmetleri göz önünde bulundurarak tur seçiminizi yapabilirsiniz.

Çanakkale Günü Birlik Tur Hizmetleri

Çanakkale turları oldukça fazla rağbet gören turlardan bir tanesidir. Bu nedenle hem oldukça sık hem de çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Bu çeşitlilik tur firmasının vermiş olduğu hizmetlerle alakalıdır. Hizmetlerin azalması fiyatların da azalması anlamına gelmektedir. Aynı şekilde ne kadar fazla hizmete sahip olursanız o oranda fiyat artışı söz konusu olacaktır. Bu durum kampanyaların haricinde olan durumdur.

Çanakkale turu için bir firmayla anlaştığınızda turun içerisinde olması gereken hizmetler şunlardır;

  • Feribot geçiş ücreti,
  • Müze giriş ücreti,
  • Tur rehberi,
  • Öğle yemeği.

Tur rehberi olan bir turu tercih ettiğinizde Çanakkale tarihi ve gezdiğiniz yerler hakkında daha fazla ve kesin bilgiler elde edebilirsiniz.  

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

Abone Ol Ve Özel İndirim Kazan!

Bir Şeyi Kaçırmak İstemiyor musunuz? Hemen Abone Ol, Özel İndirim ve Aylık Bülteni Al.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov