Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

Çanakkale Tur

Çanakkale Tur

Çanakkale Tur

Çanakkale’nin tarihi yapısı ve savaştan arta kalan mühimmatların sergilendiği müzeler oldukça turistik yapıya sahip olduklarından buraları görebilmek için günübirlik ya da konaklamalı turlar düzenlenmektedir. Çanakkale turları arasında en fazla ilgi gören tur şehitlik turlarıdır. Şehitlerin Anıtları, Seyit Onbaşı’nın Anıtı ve Kilitbahir Kalesi gibi birçok tarihi yapıyı aynı gün içerisinde görebilmeyi sağlayan günübirlik turlar bulunmaktadır.

Günübirlik turlarda yorgunluğun fazlaca olduğu bir gerçektir. Bu nedenle konaklamalı turları tercih edenler çoğunluktadır. Pek çok tarihi yapıya oldukça yakın mesafede bulunan Eceabat Başarır Hotel olarak Çanakkale’nin tarihini öğrenmek isteyen herkese kapılarımız sonuna kadar açıktır. Bireysel ya da aile olarak fark etmeksizin otelimizde en iyi şartlarda ağırlanacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Günübirlik Çanakkale Turu

Günübirlik Çanakkale turlarına Gelibolu Yarımadasında tarihi alanların gezilmesi ile başlanır. Gün içinde gezilecek alanlar; Kilitbahir Kalesi, Seyit Onbaşı Anıtı, Kanlısırt Tünel Savaşları Bölgesi, Şahindere Sargı Yeri Şehitliği, Şehitler Abidesi, , Anzak Koyu, Mehmetçiğe Saygı Anıtı, 26. Alay Şehitliği, 57. Piyade Alayı Şehitliği, Conkbayırı’dır.

Otel Konaklamalı Çanakkale Turu

Günübirlik turların yoğun geçmesi ve yoruculuğu nedeniyle en az 1 gece olmak koşuluyla otel konaklamalı tur seçenekleri bulunmaktadır. Bu turlarda Gökçeada ve Bozcaada’da keyifli vakit geçirebileceğiniz bir gün tasarlanır. Gezilecek yerler dışında koylarda ve plajlarda da vakit geçirebilirsiniz.

Konaklamalı turlarınızda Eceabat Başarır Hotel’in tüm gezilecek alanlara olan ulaşım kolaylığı göz önünde bulundurularak tercih edilmektedir. Feribota 500 metre mesafede bulunan otelimizde güler yüzlü çalışanlarımızla birlikte sizleri ağırlamaktan dolayı büyük keyif duyarız.

Otel seçimlerinde önemli bir yeri olan otele ulaşım imkanları, odaların büyüklüğü, konforu, odanın manzarası, oda içi özellikler ve oda dışında sunulan hizmetler gibi özelliklerin değerlendirmesinde Eceabat Başarır Hotel olarak kendimize oldukça güvenmekteyiz.

İster 1 gecelik isterseniz haftalık tatillerinizi Eceabat Başarır Hotel’de geçirerek tatilinizin keyfini yaşayabilirsiniz. Çanakkale’de bulunan tarihi alanlar ve gezilebilecek tüm alanlara olan yakınlığı ile Çanakkale turlarının vazgeçilmez otelleri arasında yer almaktadır. Siz de Eceabat Başarır Hotel’i tercih edin, siz de tatilinizin keyfini doyasıya yaşayın.

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

Subscribe And Get Special Discount!

Don't Want to Miss Something? Subscribe Now, Get Special Discount and Monthly Newsletter.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov