Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

Çanakkale Şehitlik Ziyareti

Çanakkale Şehitlik Ziyareti

Çanakkale Şehitlik Ziyareti

Çanakkale; tarihimiz açısından önemli bir yere sahip olduğundan, ziyaret edilmesi gereken nadide bölgelerin başında gelmektedir. Özellikle şehitliklerin olduğu alanlar oldukça fazla ziyaretçi akınına uğramaktadır. Şehitlikleri ziyaret için turlar düzenlendiği gibi kendi imkanlarıyla Çanakkale’yi ve şehitlikleri ziyaret edenler de çoğunluktadır.

Turlarla bölgeyi ziyaret edenler tur rehberleri aracılığı ile gezdikleri yerler hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilmektedirler. Tarihi alanların tüm detaylarını bilen tur rehberleri turunuzun başından sonuna kadar gezilen alanların tümünün tarihini size anlatmaktadır. Rehberler size yaşananları anlatırken sizi adeta buradan alıp, savaşın yaşandığı o dakikalara götürürler.

Çanakkale’deki tüm tarihi alanları gezmek isteyenler konaklamalı tur tercihi yaparak hem konforlu bir gece geçirir, hem de bir gün içerisinde gezemeyeceği alanları da görme fırsatı bulurlar. Şehitlikler ve gezi alanlarını içinde bulunduran Eceabat’ta konaklama yapmanız ertesi gün yollarda yaşayacağınız zaman kaybını da engellemektedir.

Eceabat merkezde bulunan Başarır Otel de siz değerli misafirlerini ağırlamaktan dolayı onur duymakla birlikte merkezde olması nedeniyle zaman kaybı sorununuzu da ortadan kaldırmaktadır. Bu şekilde daha dinç bir gezi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Eceabat Başarır Hotel hizmetleri arasında bulunan kahvaltılarda özel olarak bahçede yetiştirilen ürünler ile kahvaltı hazırlanmaktadır. Üstelik kahvaltı, konaklama fiyatına dahildir.

Çanakkale Şehitler Abidesi Ziyaret Saatleri

 

Çanakkale Savaş’ı sırasında canlarını feda eden askerlerimizin anısına yaptırılan Çanakkale Şehitler Abidesi 1960 yılında ziyaretçilere açılmıştır. 41,7 metre yüksekliğindeki bu yapı Çanakkale’de en çok ziyaret edilen tarihi alanlar arasında yer almaktadır. Çanakkale Şehitlik Abidesi’ne aynı zamanda Çanakkale Şehitlik Anıtı da denmektedir.

Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde bulunan Seddülbahir Köyü’nde yer alan Çanakkale Şehitler Abidesi binlerce kişi tarafından özellikle bahar ve yaz aylarında ziyaret edilmektedir. Çanakkale şehitler abidesi ziyaret saatleri özellikle belirtilmemiş olup, 24 saat ziyaretçiye açıktır. Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde Seddülbahir köyünde bulunan Çanakkale Şehitlik Abidesi yoğun olarak ziyaret edilen yerler arasındadır.

Eceabat merkezinde bulunan ve tüm gezi alanlarına yakın olan Eceabat Başarır Hotel’de konaklayarak daha fazla tarihi alan gezme şansı bulabilirsiniz. Eceabat Başarır Hotel, güler yüzlü çalışanları ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir oteldir.

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

Subscribe And Get Special Discount!

Don't Want to Miss Something? Subscribe Now, Get Special Discount and Monthly Newsletter.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov