Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

Çanakkale Şehitlik Ücreti

Çanakkale Şehitlik Ücreti

Çanakkale Şehitlik Ücreti

Çanakkale baştanbaşa tarihiyle ziyaretçilerin her yıl akın etmelerini sağlamaktadır. Toprağının her karışında şehitlerimizin kanı bulunan vatanımızın bu nadide ilinde şehitlikler başta olmak üzere gezilecek oldukça fazla alan bulunmaktadır. Şehitlikler dışında kaleleri ve müzeleri ile Çanakkale eşsiz güzellikleri ve tarihi ile baştanbaşa gezilesi bir yerdir.

Bir rehber eşliğinde gezeceğiniz Çanakkale turunda tüm tarihi olayları ve savaş anlarını gözünüzde canlandırabilirsiniz. Tur rehberinizin eşsiz anlatımı ile kendinizi savaşın içindeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Çanakkale’de gezilecek alanların en başında gelen şehitlikler her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği şehitlikler dışında sıklıkla ziyaret edilen birçok alan daha vardır. Bu alanlar arasında müzeler ve kaleler yer almaktadır. Müzeler için giriş ücreti alınırken, Çanakkale şehitlik ücreti bulunmamaktadır. 

Çanakkale şehitlikleri için herhangi bir giriş ücreti bulunmazken, müzeler için girişler ücrete tabidir. Çanakkale’deki müzeler savaşı ve tarihi anlatmaktadır. Bu müzelerde savaşta kullanılan silahlardan kişisel eşyalara kadar birçok tarihi eşya yer almaktadır.  

Çanakkale şehitlik ziyaretinizi turlar eşliğinde yapıyorsanız müze giriş ücretleri ve feribot ücretlerinin fiyata dahil olup olmadığını sorabilirsiniz. 2022 yılı için müzelere giriş ücretleri 20 ile 150 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Öğrenci ücretlerinde indirim söz konusu olurken, yetişkin fiyatlandırması daha farklıdır. Ayrıca müze kart ile de geçiş sağlayabilirsiniz.

Çanakkale Şehitlik Feribot Ücreti

 

Çanakkale şehitliklerini ziyaret etmek isteyenler turlar ve rehber eşliğinde ziyaret edebileceği gibi kendi imkanları ile de ziyaret edebilirler. Çanakkale’de şehitliklerin bulunduğu alan olan Eceabat’a geçmek için feribot kullanılması gerekmektedir. Feribot ücretleri genel olarak tur fiyatlarına dahil olmaktadır. Ancak bazı durumlarda dahil olmayabilir. Tur firmanızla görüşerek bu sorunun yanıtını öğrenebilirsiniz.

Feribot ile Eceabat’a vardığınızda 500 metre mesafede Eceabat Başarır Hotel tabelasını göreceksiniz. Eğer tatiliniz ya da geziniz için konaklama düşünüyorsanız Eceabat Başarır Hotel’i mutlaka ziyaret etmelisiniz. Kişiye özel oda seçenekleri ile konforlu ve huzurlu bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.  Ailenizle birlikte Eceabat Başarır Hotel’i tercih ederseniz özel aile odası seçeneklerimiz arasından da seçimlerinizi yapabilirsiniz.

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

Subscribe And Get Special Discount!

Don't Want to Miss Something? Subscribe Now, Get Special Discount and Monthly Newsletter.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov