Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

Çanakkale Şehitlik Turu Fiyatları

Çanakkale Şehitlik Turu Fiyatları

Çanakkale Şehitlik Turu Fiyatları

Çanakkale şehitlik turu fiyatları tur içeriğinde bulunan özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Yemekli, yemeksiz, konaklamalı ya da günübirlik seçeneklerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Konaklamalı turları tercih edenler daha dinç bir şekilde gezilerini gerçekleştirmektedirler.

Yemekli turlar sabah saatlerinden başlayarak akşam saatlerine kadar devam etmektedir. Öğle saatlerindeki molada verilen yemekler tura dahil olmaktadır. Çok fazla tur firması seçeneği olduğundan bu tercihler tur firmasına göre de değişiklik gösterebilmektedir.

Öğleden sonra katılacağınız turlarda yemek hizmeti bulunmamaktadır. Ancak yorulmaktan endişe edenler için de iyi bir seçenektir. Bunun için konaklamalı turları da tercih edebilirsiniz. Böylelikle gününüz daha verimli geçecektir. Konaklamalı bir tur tercih ederseniz, tur güzergahlarına yakınlığı ile Eceabat Başarır Hotel’i tercih edebilirsiniz.

Çanakkale şehitlik turuna ailece konaklamalı olarak katılmak isteyenler için Eceabat Başarır Otel’de tek ve çift kişilik odalar dışında aile odaları da bulunmaktadır. Ailece rahat edebileceğiniz Eceabat Başarır Otel’de bahçe ya da deniz manzaralı odalarınızda dinlendikten sonra güne daha dinç başlarsınız.

Şehitlik turlarında şehitlik ziyaretleri içerisinde; Ertuğrul Koyu Yahya Çavuş Şehitliği, 57. Alay Şehitliği, Şahindere Sargı Yeri Şehitliği, Şahindere Sargı Yeri Hastane Şehitliği, Soğanlıdere Sargı Yeri Şehitliği ve Havuzlar Şehitliği bulunmaktadır. Şehitlik dışında gezilen yerler içerisinde ise; müzeler, anıtlar ve Kilitbahir Kalesi bulunmaktadır.

Birçok tur firmasının farklı güzergahlar ya da kampanyalarla oluşturdukları fiyat tarifeleri bulunmaktadır. Şu an için fiyatlar en düşük 300 TL civarında olurken, otel konaklamalı olanlarla birlikte 2000 TL gibi fiyat farklılıkları oluşabilmektedir. Tercihe göre tur seçenekleri bulunurken içerisinde bulunan özelliklere göre de fiyatlar değişebilmektedir.

Çanakkale Şehitlik Turu Fiyatları İstanbul Çıkışlı Günübirlik

 

Çanakkale şehitlik tur fiyatları çıkış noktasına, günübirlik ya da konaklamalı olmasına ve yemekli ya da yemeksiz olmasına göre değişebilmektedir. Fiyatlar turlara göre ve içeriğine göre değişebildiğinden günübirlik turlarda en düşük fiyat için 200 TL en yüksek fiyat için ise 500 TL diyebilmek mümkündür.

Turların kalkış güzergahları genellikle İstanbul, İzmir ve Ankara olmaktadır. Çanakkale’ye gelindiğinde kuzey cephesi ve güney cephesi olarak birçok farklı noktada farklı tarihi alanlar gezilerek tur gerçekleştirilir.

Turlarda belirtilen fiyatlar yetişkinler için belirlenen fiyatlardır. Ailece katılacağınız turda 0-6 yaş arası ücretsiz olup, 7-12 yaş arası için de yetişkin için belirlenen fiyatta belirli oranda indirim söz konusu olmaktadır. Yine bu fiyatlandırma şekli de anlaşacağınız turun kendi standartlarına göre belirlenebilmektedir.

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

Subscribe And Get Special Discount!

Don't Want to Miss Something? Subscribe Now, Get Special Discount and Monthly Newsletter.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov