Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

Çanakkale Şehitlik Turu

Çanakkale Şehitlik Turu

Çanakkale Şehitlik Turu

Çanakkale; tarihimiz için önemli bir yere sahip olduğundan, yurdumuzda ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Özellikle vatan uğruna canlarını feda eden askerlerimizin bulunduğu şehitlikler ziyaret edilmesi gereken yerler listesinin en başındadır. Bu nedenle de çeşitli zamanlarda Çanakkale şehitlik turu düzenlenmektedir. Turların tarihi yakından görmek dışında birçok faydalı yanları bulunmaktadır.

Turların faydalarından ilki tur rehberlerinin olmasıdır. Rehberler bulunduğunuz alandaki tarihi bilgilere tam olarak sahiptir ve o anları adeta size yaşatarak anlatırlar. Bir diğer faydası ise asla zaman kaybı yaşamamanızdır. Tur ile birlikte birçok farklı yeri tarihi bilgi ile birlikte öğrenerek hızlı bir şekilde gezebilirsiniz.

Çanakkale’de bulunan birçok farklı tura katılmak isteyenler ise şehir merkezinde bulunan otelimizde konaklama hizmetlerimizden yararlanarak günü birlik turlara katılabilirler. Eceabat Başarır Hotel olarak; siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan büyük bir onur duymakla birlikte şehir merkezinde bulunan otelimizden yine Eceabat’ta bulunan şehitlik turlarına rahatlıkla katılabilirsiniz.

Konaklamalı olarak katılacağınız turlarda daha dinç olacağınızdan turunuz daha verimli geçecektir. Şehitlik turunda gezilecek yerler oldukça fazla olduğundan gün içinde yorgun düşmemek adına konaklama yaparak turlara katılmanız daha verimli bir tur yapmanıza olanak tanıyacaktır.

Eceabat’ta yer alan Eceabat Başarır Hotel’de tek ve çift kişilik odalarımız bulunduğu gibi aile odalarımız da bulunmaktadır. 3 yetişkin ve 2 çocuğa kadar rahatlıkla konaklama imkanı sunan odalarımızda saç kurutma makinesinden wifi ulaşımına kadar rahatınız için her şey düşünülmüştür. İster ailenizle isterseniz tek başınıza katılacağınız turlar öncesi otelimizde konaklamanız halinde daha verimli bir gün geçireceğiniz gibi daha mutlu ve enerjik de hissedersiniz.

Konaklamanız sonrası çıkacağınız şehitlik turunda gezilecek yerler arasında Atatürk Evi ziyareti de bulunmaktadır. Müze haline getirilen ve insanların ziyaretlerine olanak tanıyan bu evde yaklaşık bir hafta misafir olarak kalan Atatürk’ün bu evi karargah olarak kullandığı da verilen bilgiler arasındadır. Burada kaldığı süre boyunca kullandığı eşyalar müzede sergilenmektedir. Bir rehber eşliğinde gidilen turlarda bulunduğunuz alanla ilgili tüm bilgilere rehberiniz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

Çanakkale Şehitlik Turu Fiyatları

 

Çanakkale şehitlik turu fiyatları birçok opsiyona bağlı olarak değişebilmektedir. Sabah çıkılan turlarda yemekler verilen hizmete dahil olup buna uygun şekilde fiyatlandırma yapılmaktadır. Ayrıca 0-6 yaş ücretsiz olup 7-12 yaş için ücretlendirme normal fiyatın belli oranda altında olmaktadır.

Eceabat Başarır Otel’de konakladığınızda ister sabah turlarına isterseniz yarım günlük şehitlik turlarına katılabilirsiniz.  Sabah turlarında öğle yemeği tur fiyatlarına dahil edilmektedir. Genel olarak İstanbul kalkışlı olan tur fiyatları 200-250 TL arasında değişebilmektedir. Fiyatlar tura dahil edilen diğer etkinliklere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Tur içerisine dahil edilen ekstra tüm hizmetler aynı oranda fiyatlara da yansımaktadır. Gezilecek yerler içerisinde bulunan müzelerin giriş ücretleri gibi ücretler fiyata dahil olabildiği gibi ayrı olarak da değerlendirilebilmektedir.

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

Subscribe And Get Special Discount!

Don't Want to Miss Something? Subscribe Now, Get Special Discount and Monthly Newsletter.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov