Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

Çanakkale Şehitlik Nerede?

Çanakkale Şehitlik Nerede?

Çanakkale Şehitlik Nerede?

Her yıl binlerce ziyaretçinin akın ettiği şehitlikler için turlar düzenlenmekle birlikte, kendi imkanları ile şehitlikleri ziyaret etmek isteyenler de olmaktadır. Ailesi ile birlikte gelerek hem tatil yapmak hem de Çanakkale’nin tarihi alanlarını gezmek isteyenler için konaklamalı tur seçenekleri de bulunmaktadır.

Özellikle ailesi ile birlikte konaklayanlar için otelin aile odalarının bulunması ve rahat edilmesi önemlidir. Ayrıca otelin konumu da önemli hususlar arasında yer almaktadır. Tüm bunların hepsini bir arada bulabileceğiniz Eceabat merkezde yer alan Başarır Hotel’de özel aile odaları ile mutlu, huzurlu ve konforlu bir tatil sizleri bekliyor.

Eceabat Başarır Otel’de dinlenceniz sonrası fiyatlara dahil olan kahvaltınızı yaptıktan sonra gezinize başlayabilir ya da devam edebilirsiniz. Aile odaları seçeneğinde isteğe özel ranzalı odalarda ailenizle birlikte huzurlu bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Çanakkale şehitlik de yine Eceabat ilçesinde olup Seddülbahir köyü içerisinde yer almaktadır. Eceabat’ta bulunan Başarır Hotel’de kalmanız zaman açısından da tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Feribota yalnızca 500 metre mesafede bulunan otelde konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Çanakkale Şehitlik Nerede Kalınır?

 

Çanakkale şehitliklerini ziyaret etmek isteyenlerin sorduğu sorular arasında yer alan Çanakkale şehitlik nerede kalınır? Sorusunun cevabı birçok unsuru içerisinde barındırmaktadır. Kalınabilecek en doğru yer; gezi alanlarına ve şehitliğe yakın olan aynı zamanda uygun fiyatlara sahip ve ulaşımı kolay olan bir oteldir.

Şehitliğin bulunduğu Seddülbahir Eceabat ilçesinde yer almaktadır. Dolayısı ile konaklama yapacağınız yerin Eceabat ilçesinde yer alması ulaşım kolaylığı sağlayacaktır. Eceabat merkezde bulunan ve feribota 500 metre mesafede bulunan Başarır Otel’de Çanakkale şehitlik ziyaretleriniz boyunca konaklama yapabilirsiniz.

Bahçe ve deniz manzaralı oda seçenekleri olduğu gibi ikisinin bir arada bulunduğu eşsiz manzaraya sahip oda seçenekleri bulunmaktadır. Eceabat Başarır Hotel’de sabah kahvaltılarınız da bahçede yetişen organik ürünlerden oluşmaktadır. Konaklamanız boyunca Başarır Hotel çalışanlarının güler yüzlü ve misafir memnuniyeti anlayışı ile çalıştıklarını fark edeceksiniz.

Hem dilediğiniz gibi huzurlu bir tatil yapıp hem de Çanakkale’nin eşsiz güzelliklerini ve tarihini gezmek için siz de rezervasyonunuzu şimdiden yaptırabilirsiniz.

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

Subscribe And Get Special Discount!

Don't Want to Miss Something? Subscribe Now, Get Special Discount and Monthly Newsletter.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov