Başarır Hotel
Whatsapp Hattımız

Çanakkale Otelleri

Çanakkale Otelleri

Çanakkale Otelleri

Çanakkale tarihi yapısı ve muhteşem gezi alanları ile tarihe bir yolculuk için güzel imkanlar sunuyor. Bu tarihi alanları ister günü birlik gezebilir, isterseniz de haftalık tatile dönüştürebilirsiniz. Tüm bu tarihi bir güne sığdıramam diyenler konaklama için Çanakkale’de Eceabat Başarır Hotel’i tercih edebilirler.

Yurtdışı veya şehir dışından gelen ziyaretçileri için havaalanı transfer hizmeti sunan Başarır Hotel’de kaldığınız süre boyunca dilediğiniz gibi Çanakkale’nin tarihi yerlerini gezebilme fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca ailenizle rahatlıkla kalabileceğiniz aile odaları da mevcuttur. Bunun yanı sıra çift kişilik ve tek kişilik oda hizmetleri de bulunmaktadır.

Çanakkale’de Turistik Yerler

Çanakkale’de gezebileceğiniz tarihi yerlerden ve en önemlilerinden birisi olan savaş alanları, anzak sığınakları ve cenk meydanı Gelibolu Yarımadası’ndadır. Ayrıca Gelibolu Savaş Müzesi de tarihi yaşamak isteyenler için görülmesi gereken önemli tarihi yerlerden bir diğeridir. Bal mumu heykelleri ve savaştan kalan ekipmanlarla donatılmış müzeyi gördüğünüzde o tarihi anları yaşıyor gibi hissedeceksiniz.

Çanakkale’ye gelip antik Truva’yı görmeden gitmek olmaz. Troya Antik Kenti olarak bilinen bu tarihi alan UNESCO Dünya Miras Listesi’ne giren nadir yerlerden biridir. Truva Savaşı’na ev sahipliği yapan bu tarihi görmeden ve hikayesini dinlemeden Çanakkale’den ayrılmayın.

Tüm bu tarihi yerleri gezerken bir günden çok daha fazla zaman gerektiğinden bu anları huzurlu ve keyifli bir tatile dönüştürmek için Eceabat Başarır Hotel’de dinlenebilirsiniz. Yorucu bir gezinin ardından keyifli bir akşam geçirebilir ve yeni bir güne enerjik başlayabilirsiniz. Tarihi alanları gezdikten sonra Gökçeada’da mevsime göre su sporları ya da sörf seçeneklerinden birini yapılacaklar listenize ekleyebilirsiniz.

Birçok savaşta üs olarak kullanılmış olan Çimpe Kalesi de yine gezilecek yerler listesinin üst sıralarında yer almaktadır. Girişlerin ücretsiz olduğu bu kalede Marmara Denizi ve Çanakkale Boğazı’nı içine alan geniş bir manzaraya sahip olabilirsiniz.

Günübirlik ziyaretçiler için de gezilebilecek yerler bulunmaktadır. Denizin kilidi anlamına gelen Kilitbahir Kalesi günübirlik ziyaretçiler için gezilebilecek yerlerden bir tanesidir. Şarkılara konu olan Aynalı Çarşı’yı da gezebilirsiniz. 130 yıllık tarihiyle Aynalı Çarşı en gözde ve en eski alışveriş mekanı olarak bilinmektedir.

 

Eceabat Başarır Hotel

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0286 814 23 59 - 0542 695 63 64 Tıkla Ara

0507 331 89 88 Tıkla WhatsApp’tan Soru Sor

Subscribe And Get Special Discount!

Don't Want to Miss Something? Subscribe Now, Get Special Discount and Monthly Newsletter.

Başarır Hotel
Başarır Hotel
Sapanca Bungalov